W sobotę na stadionie miejskim w Opolu odbył się turniej piłki nożnej dla zawodników w kategorii U-10 współorganizowany przez OKS Odra Opole oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK".

 

OKiS PRÓSZKÓW w ramach trwającego projektu "Piłka nożna - łączy pokolenia", którego sponsorem jest Spółka Wodociągi i Kanalizacji w Opolu Sp. z o.o., na zaproszenie OKS ODRA OPOLE również wziął udział w turnieju.

 

Do sportowej rywalizacji przystąpiły, oprócz drużyny gospodarzy, ekipy: Zagłębia Lubin, Śląska Wrocław, Skry Częstochowa, Górnika Zabrze, Parasola Wrocław, UKS Rodło Opole oraz OKiS PRÓSZKÓW. Rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach systemem każdy z każdym. Ostra, zacięta rywalizacja w pierwszej rundzie wyłoniła cztery najlepsze drużyny, które awansowały do grupy "Ekstraklasa", gdzie walczyły o zwycięstwo w turnieju, pozostałe rywalizowały w grupie "I liga".

 

Emocji było co niemiara, o czym świadczy aż 113 bramek strzelonych w 24 meczach! Co więcej, o miejscach na podium decydował bilans strzelonych bramek, gdyż aż trzy zespoły zdobyły tą samą ilość punktów!
Koronę króla strzelców turnieju Invest-Park Cup zdobył Bartłomiej Rugała z OKS Odra Opole, natomiast za najlepszego bramkarza uznany został Michał Sobczyszyn z Zagłębia Lubin!

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Śląsk Wrocław
2. Zagłębie Lubin
3. Odra Opole
4. OKiS Prószków
5. Parasol Wrocław
6. Skra Częstochowa
7. Rodło Opole
8. Górnik Zabrze

 

SKŁAD OKIS PRÓSZKÓW: w bramce - Marcel Świerc, dalej Kapitan - Łukasz Staniów, Mateusz Kuzia, Kacper Wójcicki, Maciej Klim, Kacper Mańkiewicz, Paweł Baron, Tomek Miedziejko, Przemek Świst

 

GRATULUJEMY OKiS PRÓSZKÓW !!!

 

Serdeczne podziękowania dla naszych wspaniałych rodziców.

 

źródło: OKiS Prószków

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież